25 sierpnia 2016

I was debating but tryin' and I don't know why

Hej,
Czwartek.

Skończyłam czytać Sara Shepard Pretty Little Liars 04 - Niewiarygodne

"Czwarty tom serii Preety Little Liars.
TĘSKNIŁYŚCIE?
DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TYM ŚLEDZTWEM ALBO I WAM STANIE SIĘ KRZYWDA.
A.

Wakacje w Iowa, zajęcia artystyczne ze „sztuki mimowolnej”, udział w prestiżowym konkursie – nic nie dorówna atrakcjom, jakie A. serwuje Arii, Hannie, Spencer i Emily. Myli tropy i wodzi dziewczyny za nos, a krąg podejrzanych wciąż się powiększa. Niespodziewanie na jaw wychodzi nieznany epizod z życia Ali, który rzuca nowe światło na jej tajemnicze zniknięcie.

Teraz zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Kto wytrzyma to tempo?"

Czyli w końcu wyszła prawda kim jest A. Sytuacja wygląda tak: Hanna leży w szpitalu, Emily wyjechała do rodziny na wsi, Spencer ma kłopoty ze Złotą Orchideą, a Aria nie mieszka z rodzicami i musiała się pożegnać z Erą. Myślicie, że to powinno usatysfakcjonować A., niestety. On nadal wysyła smsy i ponawia swoje groźby. A popełniło jeden wielki znaczący błąd - Hanna długo nie mogła sobie przypomnieć wydarzeń sprzed wypadku. Mimo wszystko przyszedł taki dzień.

Nie chcę podawać tutaj więcej spojlerów - po prostu trzeba samemu przeczytać te tomy naprawdę ciekawej serii. Obecnie już zaczęłam dodatek Sekrety, który chyba jest w świątecznym nastroju.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A co tu dzisiaj?
Nic szczególnego staram się wykorzystać pozostały tydzień wakacji jak najbardziej. W końcu za tydzień już rozpocznie się szkoła. Cieszę się, że w ostatnim czasie codziennie wstaję przed dziewiątą. Uwielbiam w ciągu dnia myśleć, że ktoś dopiero wstał, a ja już tyle zrobiłam.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, rozłożyć łóżko, zobaczyć odcinek serialu, przeczytać kilka rozdziałów i mogę iść spać. 
Znalezione obrazy dla zapytania niewiarygodne pll

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.