15 sierpnia 2016

Save me from my rocking boat

Hej,
Poniedziałek.
Święto. Jak na razie nie robi mi ono zbytnią różnicę, jednakże kiedy będę już pracować dodatkowy wolny dzień jak najbardziej będzie mile widziany.

Zaczęłam oglądać The Originals

Serial opowiada o najstarszej rodzinie wampirów na świecie, która zobowiązała się przed wiekami pozostać na zawsze razem. Klaus (Joseph Morgan), pół wampir, pół wilkołak, powraca do Nowego Orleanu – miasta, które wraz z najbliższymi wybudował kilkaset lat temu. Spotyka się z Marcelem (Charles Michael Davis) posiadającym całkowitą kontrolę nad mieszkańcami. Dowiaduję się także, że Hayley (Phoebe Tonkin) przebywa we francuskiej dzielnicy, poszukując wskazówek dotyczących historii jej rodziny.

A co tam jeszcze dzisiaj? No w sumie to nie za dużo. Czytałam książkę, oglądałam serial i byłam na dworze. Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i zobaczyć odcinek Słowa na R. Później przeczytam kilka rozdziałów, a co potem zależy od tego ile czasu mi pozostanie - prawdopodobnie zobaczę kolejny odcinek. Na prawdę spodobał mi się ten serial. Fajna jest dla mnie taka odskocznia od poprzednich seriali, które ostatnio oglądałam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.