3 sierpnia 2016

And if you feel you're sinking, I will jump right over

Hej,
Środa. Minął tydzień od moich urodzin. Szczerze mówiąc wakacje mijają za szybko.

Skończyłam piąty sezon Gossip Girl. I po prostu już chcę zobaczyć kolejne dziesięć odcinków, z drugiej strony oznaczałoby to koniec serialu. Którego na prawdę polubiłam. Na początku nie lubiłam Chucka, obecnie uwielbiam go i życzę mu jak najlepiej. Przedtem lubiłam Dana, w chwili obecnej wolałabym, żeby czasami się wycofał. Ciekawi mnie jak zostanie wytłumaczona działalność plotkary i jak zareagują inne osoby ze świadomością kto 'nią' jest. W ciągu najbliższych dni poznam odpowiedzi na powyższe pytania. Po prostu trudno będzie mi się rozstać z tym serialem. Nie cały miesiąc wystarczył żebym się do niego przywiązała. Tak czy inaczej zawsze będę o nim pamiętała.
A potem znajdę sobie inny serial.

Z książką również jestem już daleko i obecnie zostało mi jakieś trzydzieści stron. Czyli prawdopodobnie jutro bądź jeszcze dziś w nocy (jeśli się postaram) skończę ją. Chyba, że tego tygodniowy odcinek Pretty Little Liars będzie już dostępny. Jest jeszcze jedna opcja, że zacznę szósty sezon Plotkary, co jest najmniej prawdopodobne. W międzyczasie umyję się i rozłożę łóżko.
grafika blue, bath, and water

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.