28 sierpnia 2016

For you

Hej,
Niedziela.
Ostatni weekend wakacji 2016 się kończy.

Skończyłam trzeci sezon The Originals
Czyli obecnie jestem na bieżąco, więc czekam do marca(?) 2017  na premierę czwartego sezonu. Na prawdę pokochałam ten serial.

The Originals – amerykański spin-off serialu Pamiętniki wampirów. Opowiada o losach pierwotnej rodziny wampirów, żyjącej na przestrzeni wieków. Mikaelsonowie przenoszą się do Nowego Orleanu - miasta, które kiedyś pomogli zbudować. Wkrótce napotykają problemy, z którymi muszą sobie poradzić.

Ten serial jest dla mnie takim idealnym oderwaniem od innych seriali. Wampiry, wilkołaki i wiedźmy. Może na samym początku wydawać się, że to jakiś kolejny "zmierzch". Dopóki się nie zobaczy nie można oceniać. Sama siebie zaskoczyłam, że aż tak bardzo polubiłam ten krwisty serial. Ostatnie odcinki trzeciego sezonu najbardziej mną wstrząsnęły, szczególnie dwie śmierci głównych bohaterek. Dawno tak nie płakałam. Mam nadzieję, że czwarty sezon pozytywnie mnie zaskoczy.

Znalezione obrazy dla zapytania the originals season 3

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A co tam dzisiaj?
Kolejny ciepły dzień. Czytałam książkę, oglądałam serial i siedziałam na podwórku. Staram się jak najbardziej wykorzystać te ostatnie dni wolnego. Szczerze nie wyobrażałam sobie, że dwa miesiące tak szybko przeminą. No cóż, niezależnie od tego czy chodzę do szkoły czy też nie, nie chcę marnować czasu.
Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i mogłabym iść spać, poza tym pewnie jeszcze kontynuuję książkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.