20 sierpnia 2016

I need to know you won't let go

Hej.
Sobota.
Czyli dzień kiedy przede wszystkim sprzątam, odkurzam do około południa. Później już mam wolne. Obecnie jest mi to obojętne. Jednak od września sobota znowu będzie moim ulubionym dniem. A już tak nawiązując do szkoły - na youtubie pełno już filmików typu back to school. Trochę nie rozumiem robienia takich filmików na początku sierpnia. Poza tym po co kupować nie wiadomo ile rzeczy, a w tym zeszytów drogich firm. Szczerze mówiąc ja najlepiej czułam się w szkole z torbą a w niej kilkoma zeszytami, długopisem i ołówkiem. Nic więcej nie było mi potrzebne. Nie rozumiem po co niektóre osoby noszą ze sobą kilogramy zbędnych rzeczy. Wracając do tematu drogich zeszytów, ja nie widzę różnicy pomiędzy takim w cenie 10 zł czy też 1 zł. Tylko tyle, że ten drugi wychodzi taniej. Nikt mi tu nie wmówi, że jakoś kartek jest lepsza, szczerze dla mnie się to nie liczy.
Podsumowując: Nie rozumiem sensu nadmiernych zakupów do szkoły, większość tych rzeczy albo się nie użyje albo po prostu je się gdzieś zgubi.

A co tu jeszcze? Pogoda zaczyna się poprawiać, w końcu taki dzień w trakcie którego nie było mi zimno. Ale to podobno ma się zmienić już jutro - co oznacza, że wróci deszcz. No cóż.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, rozłożyć łóżko, zobaczyć odcinek i przeczytać parę rozdziałów.
grafika girl, sunset, and style

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.