8 lutego 2017

And I hope you know

Hej,
Środa.

Wczoraj wspominałam o tym sprawdzianie z matematyki oraz o tym, że poprawiłam dobrą odpowiedź na złą i nawet wspomniałam o braku tego jednego punktu do wyższej oceny. I co naprawdę brakło mi tego punktu. Ale pocieszałam się tym, że nie byłam sama w takiej sytuacji, moje dwie koleżanki również tak przegrały.
Ale za to dostałam piątkę ze sprawdzianu z ekonomii, który pisałam zaraz po niedzieli. Ostatnio strasznie mało się uczę, a mimo wszystko moje oceny są dobre, czasami nawet bardzo dobre. Teraz wiem, że w następnym tygodniu muszę się naprawdę zająć historią i polskim.

Dzisiaj jeszcze idę na śmiecenie, więc będzie to kolejna noc, kiedy się nie wyśpię. Ale przynajmniej jutro mam tylko sześć godzin i wstaję po siódmej nie powinno być tragicznie. Taką mam nadzieję.

Ale jeszcze zanim pójdę muszę rozłożyć łóżko, dokończyć odcinek Sposobu na morderstwo, umyć się, pouczyć na rachunkowość, zobaczyć zastępstwa na jutro i może jeszcze przeczytam z dwa rozdziały książki.
grafika flowers, pink, and rose

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.