22 lutego 2017

Now everybody knows

Hej,
Środa.

Nie wspomniałam o tym we wczorajszym poście, bo dopiero później sprawdziłam emaila. Więc też mówię teraz - dostałam się do drugiego etapu Młodzieżowego lidera biznesu, a tak samo jak ja jeszcze trzy osoby z klasy. Patrząc na to, że podeszłam do tego konkursu o tak sobie, jestem zadowolona z efektu, przynajmniej na podstawie tego i zeszłego konkursu to jednak widzę światło w tunelu jako też możliwie dobrze pójdzie mi na egzaminie zawodowym.

Nic szczególnie ważnego dzisiaj się nie działo, po prostu jakoś minął ten dzień. Wróciłam do domu, odpoczęłam i chwyciłam się poprawiania raportu z ankiety na ekonomię i zaczęłam pisać referat na religię i do teraz go nie skończyłam, jak dla mnie jest to nietrafiony temat i strasznie ciężko odwołać się do argumentów. Jeszcze jakoś to napiszę i zostawię ten temat.

Jak już to zrobię to rozłożę łóżko i się umyję, potem zrobię zadania, spakuję się i w końcu będę miała trochę czasu dla mnie, serialu czy też książki.
Grafika użytkownika July

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.