18 lutego 2017

My lungs give out

Hej,
Sobota.

Dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo pracowitym i dobrym zarazem. Pozbyłam się nadmiernego stresu i cały czas miałam jakieś zajęcie co było dla mnie dobre.

Zaczynając od dziesiątej rano, bo właśnie o tej też byłam już zupełnie na nogach. Sprzątałam, odkurzałam, zaraz potem zajęłam się drukarką i ankietami na ekonomię, kontynuując rzeczy dotyczące szkoły zrobiłam chyba większość zadań. I pozostało mi jedynie pouczyć się na wielki sprawdzian z polskiego, napisać referat i przynajmniej przeczytać streszczenie Ojca Goriot(a). Tak czy inaczej bardzo dobrze wyszłam, praktycznie nigdy nie robię zadań w soboty.

Poza tym zrobiłam nowe paznokcie, zobaczyłam dwa odcinki Sposobu na morderstwo i jeden Pamiętników wampirów. Dopiero co się umyłam, rozłożyłam łóżko i za chwilę przeczytam przynajmniej rozdział książki i zacznę następny odcinek serialu. A w końcu kiedy będzie już dosyć późno to pójdę spać.
grafika fashion, sweater, and winter

4 komentarze:

 1. Również oglądam Pamiętniki Wampirów i jest to mój ulubiony serial :).

  Obserwujemy ? :)
  http://bedifferent-ania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla mnie również jest to jeden z ulubionych
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.