15 lutego 2017

'Cause you were always there for me

Hej,
Środa.

Byłam wczoraj na tym śmieceniu, było śmiesznie. Można powiedzieć, że te osiemnastki to takie powody, aby spotkać się z osobami, z którymi normalnie nie widzi się za często.

Chociaż wstawanie dzisiaj i siedzenie w szkole siedem godzin do najlepszych nie należało. No coż, mimo wszystko brakowało mi tych prawie trzech godzin snu. Ale za to dzisiaj pójdę spać o wiele wcześniej. A przynajmniej taki mam zamiar.

Na nic nie mam ochoty więc tak posiedzę, pójdę się umyć i w końcu wrócę do mojego ukochanego łóżka. O niczym innym aktualnie nie myślę.

No nic, jutro będzie lepiej. W sumie to najbardziej spośród dni szkolnych lubię czwartki, bo są łatwe i mam wtedy tylko sześć lekcji.
grafika flowers, rose, and pink

2 komentarze:

 1. Ja uwielbaim piątki, ponieważ mam na 10 i kończę po 4 godzinach! Idealnie dla mnie! Niestety, w niektóre nie muszę zostawać w szkole do 16, żeby to zrównoważyć, ale taki dzień, jak jutro naprawdę się przydaje!

  Pozdrawiam ♥,
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za to ja w piątki siedzę osiem godzin do szesnastej. :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.