1 lutego 2017

Hello February!

Hej,
Środa.
I zarazem początek nowego miesiąca - lutego.
Mam nadzieję, że dobrze wam idzie z postanowieniami noworocznymi i ten 2017 rok jest dla was przychylny. Jak dla mnie jest stabilny i fajny, jestem zadowolona i mam co robić.

Dzisiejszy dzień zapowiadał się nieszczególnie, ale wcale nie był taki zły, zaczynając od konkursu, o którym dowiedzieliśmy się, że jest dzisiaj, potem większość lekcji przesiedziałam, przegadałam, byłam w odpowiedzi z ekonomi, dzięki czemu mam już drugą piątkę, sprawdzian z rachunkowości poszedł mi dobrze, a może nawet bardzo dobrze i w dodatku skończyłam godzinę szybciej.

Jakoś teraz strasznie wolno ładują mi się seriale na wszystkich stronach, zazwyczaj oglądałam w przyśpieszeniu, teraz raczej na zwolnieniu. Może to wina internetu, mam nadzieję, że będzie z tym lepiej.

Poza tym zaczęłam nowy "mój zeszyt". Jakoś tak dziwnie mi się przestawić, teraz nie będę dokładać kartek czy przyklejać je, jakoś łączyć. Nie ma mowy także o wyrywaniu, ten zeszyt będzie wypełniony do granic możliwości. Po prostu będę zapisywać sporo ważnych informacji i nie tylko raz na tydzień czy rzadziej, tylko kiedy będę chciała.

Zbieram się myć, potem poczytam książkę i spróbuję dokończyć odcinek Pamiętników wampirów. A potem już tylko sen.
Znalezione obrazy dla zapytania hello february

4 komentarze:

 1. Tak szybko ten czas leci, masakra:*

  Pozdrawiamy cieplutko,
  www.twinslife.pl (klik)

  OdpowiedzUsuń
 2. szczerze mówiąc niewiele pamiętam ze stycznia, strasznie szybko zleciał mi ten pierwszy miesiąc i coś mi mówi, że i z kolejnymi tak będzie.

  zapraszam na mojego nowego bloga :)
  MLKSTARS.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto wykorzystywać ten czas do granic możliwości :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.