7 lutego 2017

I'm so in love with you

Hej,
Wtorek.
Kolejny dzień.

Dzisiaj w sumie nie było tak źle, wczoraj obwiałam się tego, że zawalę dzisiejszy sprawdzian z matematyki, bo kompletnie się na niego nie pouczyłam. Jednakże poszedł mi on zaskakująco dobrze, jedynie zrobiłam taki głupi błąd bo poprawiłam dobrą odpowiedź na złą i szczerze mówiąc źle się z tym czuję. Jeśli zabraknie mi tego jednego punktu do wyższej oceny to będzie mi serio przykro. No nic, teraz już nic z tym nie zrobię.

Poza tym popołudniu byłam w drogerii wybrać perfum, a przy okazji dostałam nowe jagodowe masełko z Nivea i pomadkę z lovely extra lasting nr 5. Zobaczymy jak się sprawdzą. Niby to nic takiego a mimo wszystko strasznie cieszy, tym bardziej że uwielbiam produkty do ust.

I już znowu po dwudziestej pierwszej, za chwilę rozłożę łóżko i pouczę się na zagadnienia. Później umyję się i może kontynuuję książkę, a jeśli dobrze pójdzie to możliwe, że zacznę następny odcinek Pamiętników wampirów, bo ostatnio coś mi to oglądanie nie idzie.
grafika food, fruit, and healthy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.