3 lutego 2017

I wanna dance with you right now, oh

Hej,
Piątek.

Zacznijmy od tego, że wczorajsze popołudnie i wieczór spędziłam bardzo dobrze z rodziną. Gorzej było później, napisałam posta, umyłam się, rozłożyłam łóżko i zaczęłam się uczyć i jeszcze pisać zadania. Nie zgrałam się za bardzo z czasem i położyłam się około w pół do pierwszej, po czym po chwili jak wskoczyłam do łóżka, zaczął padać tak silny deszcz, że po prostu nie mogłam zasnąć. I tak dalej sobie leżałam, rano może i wstałam bez problemów, ale to nie był dobry sen. A mój sen był zupełnie dziwny, odbierałam świadectwo na półrocze z paskiem i z tego co pamiętam piątką z historii, w co całkowicie nie chciałam uwierzyć, cały czas mówiłam że to nie moje oceny. Później za to jechałam jeden przystanek autobusem z innego miasta, dłużej na ten przewóz czekałam, niż jakbym szła piechotą. No nic, sny są dziwne i często niezrozumiałe.

Szkoła dzisiaj po prostu była jednocześnie zabójcza, ale i na luzie, zależało od lekcji. Na pierwszych dwóch polskich całą klasa nie była za pewna, potem było już lepiej, znowu grałam w karty i jedynie na ostatnie lekcji miałam kolejny sprawdzian, który lekko zepsułam. Ale za to dostałam piątkę z pracowni za ten konkurs, który był w środę, jakieś dwa/trzy punkty dzieliły mnie od przejścia dalej, to i tak świetny wynik, patrząc na to, że kompletnie się nie uczyłam i sporo z tego materiału jeszcze nie mieliśmy. Czyli raczej z egzaminem w czerwcu powinnam sobie poradzić. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Obecnie na dworze jest taka mgła, że lepiej nie wychodzić. Patrząc za okno wydaje mi się jakbym była na zupełnym pustkowiu i szczerze mówiąc nawet mi się to podoba. Z drugiej strony to takie dziwne, że nie widać nawet lampy z ulicy.

Teraz pozostało mi jedynie rozłożyć łóżko, umyć się, zaliczyć przysiady, może napiszę jeszcze coś do mojego zeszytu i później może kontynuuję odcinek Pamiętników wampirów albo książkę.
Grafika użytkownika Boba Kubanova

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.