4 marca 2017

He's more than a man

Hej,
Sobota.

Skończyłam szósty sezon The Vampire Diaries.
Już wielokrotnie wspominałam o tym, że po prostu uwielbiam całym sercem ten serial. Nie wiem co zrobię po tym jak skończę ostatni odcinek, który ma wyjść już za tydzień. Ale myślę, że mi zobaczenie dwóch sezonów zajmie przynajmniej trzy tygodnie. Nie udało mi się wyjść i ostatnie odcinki oglądać na bieżąco, czego jakoś specjalnie nie żałuję. Przynajmniej dłużej będę cieszyła się tym serialem. A dopiero później przyjdzie pustka.
Już nawet teraz patrząc na pierwsze sezony, widzę jak bardzo zmieniały się postacie, jaką przemianę przechodziły zarówno z wyglądu jak i charakteru. Po prostu na ostatnim odcinku na pewno zapłaczę. I w przyszłości chętnie wrócę do tego serialu, nawet jakby tylko zobaczyć wybrane odcinki.

W sumie to była dla mnie zwykła sobota, sprzątałam, odkurzałam, spakowałam się i zrobiłam lekcje, przynajmniej tyle pożytku. Ogólnie oglądałam serial, pomogłam trochę. I aktualnie pozostało mi rozłożyć łóżko, umyć się i może jeszcze zobaczyć jeden odcinek Pamiętników wampirów. Aż w końcu wrócę do mojego ukochanego łóżka.
grafika serendipity, quote, and good

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.