1 marca 2017

Hello March!

Hej,
Środa.
I nowy miesiąc, marzec.

Skończyłam trzeci sezon How to Get Away with Murder. I szczerze mówiąc trochę nie rozumiem tego zakończenia i z wyczekaniem chcę zobaczyć czwarty sezon, który prawdopodobnie rozpocznie się za ponad pół roku. Mam strasznie dużo pytań i po prostu niektórych kwestii nie rozumiem. Ten sezon jakoś specjalnie nie przypadł mi do gustu, mam nadzieję, że kolejny będzie w jakimś stopniu podobny do pierwszych dwóch.

Poza tym znalazłam pełno starych kartek, kiedy to miałam jakieś dziesięć lat, stare plakaty przede wszystkim Piotra Kupichy z Feel'a. Patrząc na to musiałam być niczym jakaś dzika fanka. Przynajmniej będę miała co wziąć na śmiecenia.

Obecnie już się umyłam, łóżko rozłożyłam, nawet się spakowałam. A w dodatku mam jutro na godzinę później. Dzięki czemu pośpię jakieś pół godziny dłużej. No nic, wracam do Pamiętników wampirów, aż wyschną mi włosy i będę mogła iść spać.
Znalezione obrazy dla zapytania hello march

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.