29 marca 2017

Just hanging with the girls

Hej,
Środa.

Kolejny dzień pomału dobiega końca. Szczerze mówiąc nie wiem, czy to przez tą zmianę czasu czy też tak po prostu ale jestem zdezorientowana co do dni tygodnia. Jakoś szybko wszystko mi mija i szczerze mówiąc wolałabym chyba czasami stanąć w miejscu. Jedyną moc nadnaturalną jaką chciałabym mieć to właśnie kontrola czasu.

Skończyłam czytać Claire Kendal Wiem o Tobie wszystko

"Clarissa z każdym dniem czuje się coraz bardziej osaczona przez Rafe’a. Gdziekolwiek spojrzy, widzi jego twarz, w którąkolwiek stronę się odwróci, dostrzega jego cień, dokądkolwiek pójdzie, on podąża za nią. A wszystko dlatego, że Rafe się w niej zakochał.
Śmiertelnie."

Długo czytałam tę książkę, jest ona dosyć trudna. Po opisie widać, że opowiada o stalkingu. Jest to moja pierwsza książka tego typu. Nigdy nie chciałabym znaleźć się na miejscu Clarissy. Można powiedzieć, że była więźniem swojego życia, swojego mieszkania, swoich znajomości. Przeżyła naprawdę ciężkie rzeczy, takie które na długo zostaną w niej, zanieczyszczą jej życie.

Nikt nigdy nie powinien doświadczyć tego co opisuje pani Kendal. Do końca nie wiem co myślę o tej książce, nie umiem się o niej wypowiedzieć, mogłaby być krótsza. Czasami przynudzała, jednakże wbiłam się w życie postaci i czułam jakbym sama niekiedy uczestniczyła w danych wydarzeniach.
_________________________________________________

Obecnie pozostało mi napisać referat na kulturę, nauczyć się na rachunkowość, spakować się, wyjść na dwór, umyć i potem będę miała trochę czasu dla siebie. Może wybiorę następną książkę bądź film. Aż w końcu rzucę się w objęcia mojego łóżka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.