6 marca 2017

The reason that this sky is blue

Hej,
Poniedziałek.

Kolejny poniedziałek w szkole po śmieceniu.
Do domu wróciłam przed trzecią, położyłam się spać i jakieś trzy godziny później wstałam. No cóż, mam nadzieję, że chociaż na starość się wyśpię. Bo jak na razie to 2017 rok będzie najbardziej nieprzespanym rokiem. Ale za to fajnym, rozrywkowym i ciekawym.

W sumie to dzisiejszy dzień nie był taki zły, jedynie kilka razy strasznie się irytowałam. Po prostu nie rozumiem jak ktoś może żyć niczym drzewo, bez mimiki, bez mowy, a w dodatku kłamać i udawać idiotę zarazem. Ale lepiej to już zostawię. Ważne, że mi wszystko się udało i nic nie zepsułam. 

Dzisiaj koleżanka u której byliśmy na śmieceniu (nie było jej w szkole) miała chroniony numerek. No tak taki prezent na urodziny. Szkoda, że ona sama nie mogła go wykorzystać.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, rozłożyć łóżko, zrobić zadania i spakować. Poza tym musiałabym się jeszcze pouczyć i w końcu może uda mi się ruszyć książkę bądź  zobaczyć następny odcinek serialu. Wszystko zależy od tego ile czasu będę miała.
grafika fashion and louboutin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.