13 stycznia 2017

And you asked me to stay over

Hej,
Piątek.
Piątek trzynastego.

W sumie to wcale nie pechowy dzień, tak jak mówiłam nie jestem przesądna.
Już dzisiaj zaczęłam moje ferie zimowe, dlatego też żeby jakoś uhonorować ten początek ze znajomymi byliśmy w klubie. Post jest dodany automatycznie na już wczorajszy dzień, bo aktualnie jest 1:50, dopiero co umyłam się i rozłożyłam łóżko. Jeszcze tylko dodam tego posta i idę spać, bo jutro(dzisiaj?) jest sobota co oznacza, że jednak będę musiała coś robić i nie będę spała do południa. Ostatni raz tak długo spałam po Sylwestrze, chociaż to też było tylko kilka godzin, po prostu wtedy wróciłam znacznie później.

Wracając do tematu, było fajnie. Dawno nie spotkaliśmy się gdzieś w tyle osób. To że udało nam się jakoś dogadać też jest małym sukcesem. Chociaż w sumie to zawsze wychodzimy w gronie tych samych osób, ale to nawet dobrze. Przynajmniej wiemy z kim możemy wychodzić, a kto raczej odrzuci naszą propozycję. Nawet rozmawialiśmy o wspólnym wyjeździe w wakacje, nie patrzą na jakieś tygodnie, ale tylko kilka dni. I tak byłoby fajnie, zależy czy coś takiego wypali. Najwyżej jeśli nie w tym roku to następnym.

No nic, zacznę się zbierać i pójdę spać. Bo naprawdę jutro nie będzie chciało mi się wstać.
grafika lips, pink, and grunge

4 komentarze:

 1. Zazdroszczę, że już masz ferie! :)

  Zapraszam na nowy wpis! Koniecznie sprawdź, bo przygotowałam coś fajnego! :)
  ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za dwa tygodnie nie będę już taka szczęśliwa ;)

   Usuń
 2. Ja też po imprezie, miałam wczoraj osiemnastkę, właśnie wstałam :P Witaj w klubie, ja też zaczęłam już ferie, plany na ferie jakieś są?

  Zachęcam do wspólnej obserwacji
  http://amateurphotographywithart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A są, ale w sumie to takie zwyczajne. ;)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.