15 stycznia 2017

I think that you should get some rest

Hej,
Niedziela.
Kolejny tydzień dobiega końca.

Zobaczyłam Labirynt

"Sześcioletnia córka Kellera Dovera i jej koleżanka zostają uprowadzone. Zirytowany bezradnością policji ojciec bierze sprawy w swoje ręce."

Ten film poleciła mi koleżanka z klasy i to już dosyć długi czas temu, no cóż dzisiaj nadszedł wielki czas, abym go zobaczyła. Czytałam już sporo opinii i szczerze mówiąc zazwyczaj oceniam filmy czy też seriale wyżej niż inni, tak też jest tym razem. Do samego końca nie wiedziałam kto jest porywaczem, gdzie znajdują się dziewczynki. Może i było trochę niespójności, ale mimo wszystko dało się je przełknąć. Wszystko zależy od tego jak spojrzymy, możemy rozwodzić się nad błędami i wpadkami zawartych w filmie, ale również dobrze możemy spojrzeć na pozytywne aspekty, a przynajmniej tak staram się patrzeć, chociaż niekiedy po prostu nie można.

Właśnie czuję, że zaczynam ferie, w ogóle nie ruszyłam torby, żadnych zeszytów, żadnych książek, po prostu ja, herbata i wolny czas. Przerobiłam starą bluzkę, tak że obecnie chcę ją nosić, oglądałam pamiętniki wampirów, cały labirynt i nawet zaczęłam czytać Burzę Shakespeare'a którą muszę znać na konkurs z angielskiego.

Aktualnie już pozostało mi tylko się umyć, łóżka nie składałam, więc w sumie dalej mam czas dla siebie. Mimo wszystko nie będę siedziała jakoś za długo. A jutro może przekonam się do zrobienia czegokolwiek do szkoły albo kontynuuję serial, chyba że uda mi się zrobić wszystko na raz. Możliwe też, że pójdę na dwór.
Znalezione obrazy dla zapytania labirynt film

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.