2 stycznia 2017

Hello January!

Hej,
Razem z nowym rokiem, przyszedł nowy miesiąc.
Styczeń.

Sylwester jak najbardziej dobrze spędziłam, dużo się działo i na pewno na długo zapamiętam tę noc, no do następnej większej imprezy. Jak na razie będzie o czym rozmawiać.

Teraz już zaczął się 2017 rok, jeszcze raz chcę wszystkim złożyć najszczersze życzenia, tak aby ten rok był na prawdę dobry.

W tym roku przeżyję dosyć sporo: zaczynając na osiemnastkach, egzaminie zawodowym, mojej osiemnastce i egzaminie na prawo jazdy. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i za rok w podsumowaniu będę mogła się pochwalić. Tym razem przypadek nie będzie decydować, ja będę.

Jakoś nadal nie wyobrażam sobie tego, że już mamy 2017 rok, bliżej nam do 2020 niż 2013. Właśnie widzę ten upływ czasu, jak dobrze, że jeszcze w tym roku nie będę musiała decydować o mojej przyszłości. Chociaż można powiedzieć, że codziennie dokonuję wyborów - każdy z nas ich dokonuje.

Aby ten 2017 był naprawdę dobry!

grafika coffee, nails, and watch

2 komentarze:

 1. Zdecydowanie ten czas płynie za szybko haha Czasem mam wrażenie, że przecież jeszcze wczoraj był 2012 rok. :D Szczęśliwego i pełnego sukcesów Nowego Roku kochana!
  Pozdrawiam,
  Szwajka (kilk)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal nie dociera do mnie, że w tym roku będę miała już osiemnaście lat, jakoś zatrzymałam się w czasie.

   Również życzę szczęśliwego roku i zadowolenia z siebie :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.