25 stycznia 2017

I'll bring you coffee

Hej,
Środa.

Jeszcze wczoraj późnym wieczorem skończyłam trzeci sezon Pamiętników wampirów. Tak jak już wielokrotnie mówiłam, po prostu uwielbiam ten serial i mam szczerą nadzieję, że jego poziom nie spadnie do samego końca ósmego sezonu. Obecnie może i nawet przewinęło mi się coś przed oczami o aktualnych odcinkach, ale tak czy inaczej wielkich spojlerów się nie dowiedziałam, bo strasznie dużo się dzieje w przeciągu jednego sezonu, a co dopiero kilku.

Byłam dzisiaj na mieście, głównie na poczcie po doładowanie e-karty i inną e-kartę na te dwa dni po niedzieli, kiedy to wracam do szkoły po feriach. A poza tym byłam też w rossmannie i mam cudny pilnik do paznokci w ananasy i blistex malinowo-lemoniadowy, który wygląda praktycznie identycznie jak carmex w sztyfcie, którego akurat teraz używam.
_________________________________________

Zobaczyłam film Dzieciaki (Kids) z 1995 roku.
"Dla niedojrzałego Telly'ego oraz jego rówieśników najważniejsze w życiu są niezobowiązujący seks, narkotyki i alkohol."

Szczerze mówiąc moim zdaniem ten film wyolbrzymia problemy nastolatków, jakich nastolatków to jeszcze dzieci. Nie wiem dokładnie jak wygląda/wyglądało życie w Nowym Jorku, jednakże na pewno nie aż tak źle. Najbardziej zastanawiała mnie kwestia gdzie są rodzice tych wszystkich dzieci. A najbardziej chyba irytują mnie komentarze osób starszych ode mnie mówiących, że obecnie jest jeszcze gorzej. Jestem prawie pełnoletnia i jakoś w mojej okolicy nie zauważyłam takich zachowań w masowych liczbach. Oczywiście mogłabym wymienić kilka podobnych przypadków, jednakże te incydenty zazwyczaj nie były już powtarzane przez te osoby.
Tak czy inaczej film nie opowiada dogłębnej prawdy, tylko ukazuje młodzież w najgorszym możliwym świetle.
_________________________________________

Obecnie pozostało mi tylko umyć się, rozłożyć łóżko i bardzo prawdopodobne, że zacznę kartki na ekonomię, bo jak tego teraz nie zacznę to nigdy. A później pewnie przeczytam jeszcze jeden rozdział książki i może zacznę następny odcinek serialu.
grafika coffee

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.