20 stycznia 2017

But I never showed

Hej,
Piątek.

I już mamy początek weekendu chociaż w sumie dla mnie to żadna różnica, cały tydzień mam wolne.

Wspominałam o nowym odcinku How to Get Away with Murder. Jednakże kontynuacja tego trzeciego sezonu wychodzi dopiero za tydzień. Nawet nie wiem skąd miałam te błędne informacje, ale z tego co czytałam to nie tylko ja o nich się dowiedziałam.

A co tam dzisiaj?
No w sumie to normalnie, wstałam trochę szybciej, napisałam coś do mojego zeszytu, zrobiłam ciasto, byłam na dworze i zobaczyłam kilka odcinków Pamiętników wampirów, naprawdę uwielbiam ten serial i o ile wcześniej wolałam Stefana, to teraz preferuje humor i zachowanie Damona. Nie wiem jak będzie w kolejnych sezonach, tak czy inaczej bracia Salvatore są wyjątkowi.

Obecnie pozostało mi już tylko rozłożyć łóżko, umyć się, przeczytać rozdział książki i zobaczyć jeszcze jeden odcinek The Vampire Diaries. Idealny plan na późny piątkowy wieczór.
grafika cat, animal, and cute

2 komentarze:

 1. Ja jeszcze tylko tydzień do ferii i nie mogę się doczekać kiedy tak samo jak ty będę mogła sobie odpocząć :) O pamiętnikach wampirów słyszałam już dawno i chciałam je oglądnąć ale jakoś nigdy się do tego nie zabrałam.

  Pozdrawiam ,
  https://zwyczajnaminika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętniki wampirów jak najbardziej polecam, za tydzień to ja już nie będę taka szczęśliwa bo moje ferie będą dobiegać końca. :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.