21 stycznia 2017

But I wanna stay with you

Hej,
Sobota.
Dzień babci.

Wspomnę tutaj o tym, że warto szanować swoje babcie. Warto wysłuchać je i czasami przymykać oko na ich uwagi, chociaż bardzo prawdopodobne, że mają rację, a nawet jeśli jej nie mają proponuję przytaknąć i zostawić poruszaną kwestię. Nigdy z nikim nie będziemy się zgadzać w stu procentach.

W sumie to dzisiaj miałam zwykłą sobotę, tak jak zawsze sprzątałam, odkurzałam, jedynie popołudniu siedziałam z rodziną. Chociaż początkowo była myśl, że pójdę na dwór, jednakże na dwór mogę iść kiedy chcę, a dzień babci jest tylko raz w roku. Ale warto poświęcać swoim babciom i dziadkom więcej uwagi i wieczorów - w końcu to da im radość.

Obecnie już znowu jest prawie północ, za chwilę umyję się i może jeszcze przeczytam rozdział książki albo zacznę nowy odcinek Pamiętników wampirów. Ostatnio ciągle wspominam o tym serialu, ale naprawdę jest warty każdej uwagi. Myślę, że każda dziewczyna zasługuje na to, aby pomarzyć i pofantazjować o Damonie lub Stefanie.
grafika love, couple, and goals

2 komentarze:

  1. Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył nam babcię ! :D
    Miłego dnia,
    galantyka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.