16 stycznia 2017

I knew I loved you then

Hej,
Poniedziałek.
Jednakże mój dzisiejszy poniedziałek jest zupełnie inny od innych, głównie dlatego że rozpoczęłam ferie. W ten pierwszy dzień stwierdziłam, że wyśpię się za te wszystkie poniedziałki kiedy to wstawałam po szóstej. Chociaż i tak zostałam obudzona około siódmej, po czym ponownie zasnęłam.

Jutro też jeszcze pozwolę sobie spać, ale w środę dobrze by było już wstać trochę szybciej, żeby mimo wszystko zrobić coś w ciągu tych wolnych dni.

Dzisiaj zrobiłam po raz pierwszy ciasto kokosowe z mlekiem i wiórkami kokosowymi. Muszę przyznać naprawdę czuć ten kokos i przed pieczeniem i również po. Tutaj podam link do przepisu na to ciasto kokosowe, bo sądzę, że każdy chociaż raz powinien takowe spróbować. Przy tym, że jest na prawdę łatwe i trudno byłoby je zepsuć.

I na tym chyba kończą się moje dzisiejsze produktywne czynności, poza tym ciastem, zobaczyłam odcinek serialu i przeglądałam balsamy do ust. Od czasu do czasu lubię oglądać nowości albo też cudze kolekcje wszystkich pomadek, masełek i tego typu produktów do ust.

Obecnie siedzę z maską na włosach, za jakiś czas rozłożę łóżko i pójdę się umyć. A potem albo po prostu sobie posiedzę albo też zobaczę następny odcinek albo rozpocznę Burzę Shakespeare'a. No zobaczymy jak wyjdę z czasem.
grafika home, luxury, and bedroom

2 komentarze:

  1. Też wczoraj zaczęłam ferie i może skuszę się na to ciasto, skoro każdy powinien spróbować haha ciekawie prowadzony blog :)

    lolliesolies.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.