8 stycznia 2017

I held your hair back when

Hej,
Niedziela.
No tak długi weekend szybko minął. Jak dla mnie trochę za szybko. No cóż.

Obecnie patrzę tylko na to aby zaliczyć historię na czwórkę i napisać coś z niemieckiego. Czyli plan na dwa następne dni, potem już będę miała bezstresowy tydzień. A poza tym za tydzień już będę miała ferie. Mam nadzieję, że będzie trochę cieplej, tak aby dało się jakoś wyjść na dwór. Tak czy inaczej ma być ocieplenie, znowu.

No nic, przynajmniej dzisiejszy dzień spędziłam miło, gotowałam, czytałam książkę, zobaczyłam dwa odcinki Pamiętników wampirów, ćwiczyłam, leżałam i w sumie na tym chyba moje dzisiejsze osiągnięcia się kończą. Tak czy inaczej, dobrze mieć taką wolną niedzielę tylko dla siebie, nie robić nic, nie wychodzić gdzieś na dłużej, nie dbać w co jest się ubranym i jak się wygląda po prostu pobyć ze samym sobą.

A teraz czeka mnie przebywanie z historią, szczerze jakoś nie za bardzo będzie mi się to podobało, ale kiedyś muszę to zrobić, a niedziela już pomału dobiega końca.

Miłego tygodnia!
grafika love, flowers, and rose

2 komentarze:

  1. Ja też miałam zaliczać na cztery, ale zostałam przy trójce. Powodzenia! :D

    Pozdrawiam i zapraszam do mnie:
    Nowy post-klik!

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.