7 maja 2017

But I just can’t apo­lo­gize

Hej,
Niedziela..
Kolejny tydzień się kończy.

Jutro poniedziałek, jednak jako drugoklasistka technikum nie będę czuła rozczarowania z tego powodu, raczej spełnienie marzeń. Jednakże to będzie ostatni dzień kiedy będę mogła dłużej spać i nie mieć nastawionego budzika.

Już dwudziesta trzecia, a ja dopiero co skończyłam robić zadania, które dostaliśmy do zrobienia z zawodowych przedmiotów, po prostu wystarczy mi na dziś tego typu rzeczy. Jutro już tylko wydrukuję to co muszę i zrobię test teoretyczny, a potem jeszcze chociaż zacznę referat z religii, czyli kolejne zmyślanie, nigdy nie wiem o czym pisać, a zwłaszcza ostatnio tematy jakie dostajemy mi za bardzo nie przypadają do gustu.

Zaczęłam nowy serial This Is Us

"W dniu urodzin męża Rebecca rodzi trojaczki. Od tego momentu losy członków rodziny Pearsonów splatają się przez lata."

Jak na razie nie umiem za dużo powiedzieć o nim, ale spodobał mi się, taka typowa obyczajówka opowiadająca o normalnym codziennym życiu, żadnej fantastyki czy czegokolwiek w tym stylu i właśnie to mi się w nim podoba. Poza tym splatające się wątki w jedną całość ciekawią mnie, aż chcę widzieć następne odcinki. Pewnie wspomnę o nim jeszcze parę razy i ostatecznie wyrażę swoje zdanie.

Dzisiejsze śmiecenie jak najbardziej fajne, a najlepsze chyba było to, że jechałyśmy z koleżanką na rowerach, jakoś dalej się z tego śmieję, chyba jeszcze ani razu przedtem nie byłam na rowerze o trzeciej w nocy, na szczęście nie spotkałam żadnych saren ani policji. Prognoza pogody i tak była najlepsza "słonecznie" o trzeciej rano, a właśnie było strasznie mgliście.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i będę mogła iść spać, ale pewnie od razu tak się nie położę, posiedzę może zacznę następny odcinek albo po prostu odpocznę, bo jestem strasznie zmęczona.
grafika love, couple, and goals

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.