28 maja 2017

Take it all off, oh, nah, nah, nah

Hej,
Niedziela.

Dzisiaj katar nie daje mi żyć, ale ja nie daję mu się tak łatwo pokonać. Wczoraj jeszcze przed pójściem spać specjalnie wzięłam tabletkę, aby jednak przeciwdziałać tej chorobie. Zobaczymy jak mi się to uda, bo jutro chciałabym być niczym uzdrowiona.

Skończyłam oglądać pierwszy sezon Clique

I już czekam na drugi sezon, serial ma jak na razie sześć odcinków i posiada szybką akcję, sporo zwrotów, aż sami możemy się pogubić kto jest tym dobrym, a kto złym. Historia ma w sobie to coś, spodobała mi się i serio już chciałabym znać dalsze losy Holly, Georginy i reszty bohaterów. Warto podkreślić, że ma w sobie sporo przemocy, morderstw i zbrodni.

Zaczęłam oglądać Doktor Foster

Jak na razie nie mogę za dużo powiedzieć o tym serialu, choć widziałam dwa odcinki z pięciu. Czyli znowu serial który ma tylko jeden sezon. Jak wkopię się w te wszystkie seriale i ich kontynuację to chyba lekko się pogubię.

Ale wracając do tematu serial opowiada o kobiecie, pani doktor Foster, która podejrzewa, że jej mąż ją zdradza, wkrótce znajduje czerwoną szminkę ochronną, blond włos na szaliku i jeszcze więcej podejrzeń. Obecnie przyznać, że serial podoba mi się, jedynie szkoda, że ma tak mało odcinków. Ale w przyszłości ma wyjść drugi sezon.

Poza oglądaniem seriali i zmaganiem się z katarem, siedziałam na podwórku i robiłam sporo testów z prawa jazdy, przy czym chyba tylko jeden nie zaliczyłam, z sześciu. Całkiem możliwe, że uda mi się zaliczyć wewnętrzny egzamin za pierwszym razem - strasznie bym chciała. Pewnie jeśli mi się to uda, to pochwalę się tutaj albo przynajmniej ponarzekam.

No nic, spakuję się, zrobię lekcje, umyję się, posiedzę trochę i pójdę spać.
grafika pineapple, fruit, and summer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.