20 lipca 2015

Cause you and I

Hej,
I nadszedł kolejny poniedziałek, a z nim nowy tydzień, to już czwarty tych wakacji. Szybko mija ten czas, głównie dlatego, że jest ciepło, przyjemnie, można wstawać później i nie ma szkoły. Teraz jest zwłaszcza fajnie, bo już mieliśmy trochę tego wolnego, a zostało jeszcze ponad raz tyle. Pod koniec sierpnia, będę mówiła trochę inaczej, ale to dopiero za więcej niż miesiąc.
Miałam wstać szybciej, to akurat mi się udało, chciałam trochę schować niektóre rzeczy, a później porysować i napisać coś do mojego zeszytu, jak na razie to mi się nie udało. Ale noc jeszcze młoda, dopiero jedenasta.
Co zamiast tych zaplanowanych rzeczy robiłam, czytałam, chodziłam ciągle i poszłam na dwór, to ostatnie zajęło mi najwięcej czasu. Ale było warto wyjść, może i na pieszo, no ale czasami tak też można. Ogólnie to kręciliśmy się po rynku, ulicach i tym podobnych miejsc, nic szczególnego nie robiliśmy. Co z jutrem jak na razie nie wiem, może też się z kimś wyjdzie albo pójdzie na rower. Wszystko zależy od pogody. Zresztą zobaczy się potem.
W książce jestem już za dwusetną stroną, ale czy skończę ją jutro, czy dopiero pojutrze, jak na razie nie wiem. Teraz mam już zupełnie potwierdzenia, że Ostatnia piosenka jest bardzo fajna, warta uwagi i przeczytania. Moje pierwsze emocje z nią związane nie były słuszne. Gdy ją już przeczytam, zobaczę w całości film, bo jak ostatnio leciał, to oglądałam, ale tylko urywki. I tak mam dużo filmów do zobaczenia. Nawet dwa zaczęte, no ale nie pora na nie.
Co jeszcze? Ciepło, nawet bardzo ciepło. Cały dzień był raczej pogodny, co jakiś czas, pojawiały się chmury na horyzoncie, ale jedynie te niegroźne. Wczoraj w nocy, akurat kiedy się położyłam zaczęło się błyskać, jednak burza nie przyszła, a mi udało się swobodnie zasnąć. Jeśli nadal będą takie upały, o burzach raczej nie zapomnimy.
Teraz zostaje mi tylko powrót do książki, potem trochę poćwiczę i może uda mi się zrobić coś z tych rzeczy niewykonanych dzisiejszego dnia.

2 komentarze:

  1. U mnie też jest pogodnie:)

    staram się o współpracę, i baardzo proszę o kliknięcie w linki tutaj: <3
    http://karina-kaarina.blogspot.com/2015/05/lucluc-wishlist.html

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.