16 lipca 2015

We're cool for the summer

Hej,
I już znowu nadeszła noc.
Dzisiejszy dzień w sumie był całkiem dobry, chociaż w nocy nie umiałam za bardzo zasnąć bo było mi za zimno, dlatego spałam dodatkowo pod kocem, później w okolicy drugiej/trzeciej obudziłam się, bo było mi za gorąco i nie wiedziałam jak bardziej się odkryć. Ogólnie bolało mnie gardło i cała byłam obolała. Jednak po południu z koleżanką poszłyśmy do innej i tam głownie siedziałyśmy, odcinek ukrytej prawdy, dwa ognie z siostrami koleżanki i jej siostrzeńcami, potem jeszcze paletki  te wszystkie popisy. Muszę powiedzieć, że warto było dzisiaj wyjść. Choć może wczoraj nie byłam za bardzo nastawiona do pogody to i tak było ciepło. nawet aż za bardzo w porównaniu z ostatnimi raczej chłodnymi i deszczowymi dniami. W końcu jednak jest to lato i wakacje.
Co jutro będziemy robić? Czy w ogóle wyjdziemy to się zobaczy później. Tego towarzystwa, wolnego najlepszego czasu i śmiechu będzie mi brakować od września. Przynajmniej z jedną z nich dalej będę chodzić do szkoły i klasy. I co nasza 'święta trójca z grzejnika' jak to się słyszało, rozpadnie się. Pozostanie dwójka szukająca nowego, wartego uwagi, fajnego miejsca. Kaloryfer, schody, jakaś sala, nie wiem zobaczy się z biegiem nowego roku szkolnego.
Nawiązując do szkoły, byłam  dzisiaj w księgarni, mam z połowę książek, na resztę jeszcze nie czas. Krótko i zwięźle w temacie. Obsługiwał nas taki chłopak, wnuk właścicielki. Po chwili dzwoni jego telefon i tylko słuchać 'ej kontrola dzwoni', on z taką zdziwioną miną jaka kontrola, a po chwili 'no babcia'. To zdarzenia długo nie wypadnie mi z głowy. Wydarzenie tygodnia.
Czyli w sumie, mój dzień zaczął się dopiero od południa. Teraz jeszcze trochę posiedzę, a potem zostaje mi tylko sen, mam nadzieję, że łatwo zasnę i tym razem nie będę miała takiego kłopotu z opracowaniem idealnej temperatury do spania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.