12 lipca 2015

I just need to take a bite

Hej
Kolejny dzień dobiega końca.
Niedziele w sumie są całkiem fajne i przyjemne, jeśli nie muszę się niczego uczyć, a następnego dnia nie muszę iść do szkoły. Wakacje mi pasują.
Tak jak wczoraj wspominałam, dokończyłam książkę. Oddychając z trudem. Obecnie została mi ostatnia z tej serii Biorąc oddech i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać ją zacząć, z czego pewnie już dzisiaj przerobię kilka rozdziałów. Po prostu spodobała mi się ta historia, pomimo tego, że jest strasznie trudna, przemoc ze strony najbliższych, alkoholizm, brak zaufania, plotki i młode pokręcone życie Emmy (Emily) z Evanem i Sarą u boku. Możemy cieszy się, płakać, smucić i śmiać w przeciągu kilkunastu stron. Wzmaga silne uczucia. Strasznie mi się podoba. Czekam na moment, kiedy skończę właśnie tę ostatnią książkę z serii i w końcu poznam całkowite zakończenie. Na końcu wszystko będzie w porządku, jeśli nie jest, to jeszcze nie koniec.
Dzień ogólnie spędzony pozytywnie, ćwiczyłam, poszłam na spacer, byłam na dworze z psami i po prostu było fajnie. Nawet pogoda się polepszyła i znacznie ociepliła, przynajmniej dziś ani przez moment nie było mi zimno.
Myślałam o zobaczeniu filmu 'Pierwszy raz', ale coś ciągle się zacinał i postanowiłam jednak nie, być może później. Zobaczy się co będę robić jutro, prawdopodobnie czytać książkę, może też wyjdę na dwór, ale wszystko i tak zależy od pogody. Lubię spontaniczne plany, nie zawsze musimy być przewidywalni. Również dobrze, w tej chwili mogłabym wyjść na dwór i iść się przejść, tak samo mogłabym wejść na dach i zasnąć tam a może na trampolinie, której nie mam. Zwłaszcza w lato chciałabym proste wyjść na dach, żebym zawsze kiedy chciała mogła tam wyjść, to takie dodatkowe pomieszczenie, a w nocy przy gwiazdach było by znacznie fajniej. No nic, mogę sobie pomarzyć i pomyśleć. Może kiedyś.
Za chwilę rozłożę łóżko, wezmę prysznic i zacznę czytać. W końcu i tak nie muszę dzisiaj za szybko iść spać, chyba, że jednak zmienię zdanie i padnę w ramiona mojego łóżka.

2 komentarze:

  1. Ja również na okres wakacyjny przepadam za niedzielami. Miłego czytania:)
    Pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów w blogowaniu i zapraszam do siebie:
    http://aguuuszka.blogspot.com/ ♥
    Jeżeli spodoba Ci się mój kącik w internecie, to byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś dołączyła do moich czytelników!

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.