21 lipca 2015

Tell me if I won

Hej,
I kolejny wtorek minął.
Dzisiejszy dzień był fajny, nie wyspałam się za bardzo, ale to nie takie ważne.
Skończyłam czytać Ostatnią piosenkę i muszę przyznać, że jest to wspaniała książka, aż poleciały mi łzy na zakończeniu. Naprawdę historia warta uwagi, teraz tylko obejrzę film. Mimo, że widziałam urywki, to nie znałam końca i w sumie to nawet bardzo dobrze. Teraz zacznę O krok za daleko i resztę książek z tej serii. Zobaczymy czy będą warte uwagi. Jednak muszę przyznać, że Ostatnia piosenka jest wyjątkowa i szczególna.
Ogólnie po południu poszłyśmy do koleżanki na basen, byłyśmy tylko we trzy i tak było najlepiej. Kilka godzin moczenia się śmiania i biegania, w zasadzie tak to wszystko wyglądało. Jutro za to jedziemy z kilkoma osobami na kąpielisko. Przez co będę musiała nastawić budzik i wstać około siódmej. W porównaniu z tym, że normalnie śpię jakoś do dziesiątej to jednak różnica. Oby pogoda była fajna, w sumie mogłoby być tak jak dzisiaj.
Rzeczy, które mam do zrobienia, nadal nie zostały wykonane. Prawdopodobnie zrobię to jutro po południu kiedy wrócę. Myślę, że raczej już tego dnia nie pójdę do nikogo, chyba, że plany się zmienią. Lubię działać spontanicznie, zawsze to jakaś przygoda, której tak do końca nie znamy. Poza tym kiedy będę starsza, chcę mieć wspomnienia, które wstyd będzie opowiadać, ale fajnie sobie przypominać. Gdybym zawsze podążała szablonowo, życie było by o wiele nudniejsze. Przy tym, że obecnie mamy wakacje. We wrześniu, gdy zacznie się szkoła, też będą wyjścia na dwór, ale już nie tak często i nie takie. Tak właściwie to ostatnie wakacje ze starymi osobami z gimnazjum. Pewnie, że z kilkoma osobami będę miała duży kontakt, ale to nie to samo co chodzenie do jednej szkoły i klasy. Zresztą, co teraz będę wróżyć, zobaczymy jak się wszystko potoczy później.
Tym razem, nie będę siedzieć długo w nocy, bo jednak kilka godzin snu mi się przyda. A tak łatwiej wstanę po tej siódmej.
Jeszcze może przeczytam z dwa rozdziały, trochę poćwiczę i mogę się kłaść.

standarded:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.