7 czerwca 2016

All these things are just empty desire

Hej,
Wtorek.
Dzisiaj pisałam sprawdzian z matematyki od którego zależy moja ostateczna ocena. W sumie liczę na pozytywny wynik dla mnie. Najbardziej zaskoczyło mnie to, że w zadaniu związanym z funkcją trzeba było podać wzór na pole prostokąta. Co najlepsze, jakieś dobre pięć minut zastanawiałam się nad tym polem. Ostatecznie użyłam dobry wzór. Tak czy inaczej zaskoczyło mnie to.
W sumie to do szkoły muszę iść jeszcze jakieś dziesięć dni, nie liczyłam w tym dnia odebrania świadectwa. Szczerze mam już dość co poniektórych osób z mojej klasy, które to teraz tak podlizują się nauczycielom, aby tylko mieć szóstkę na koniec. Nigdy nie zaakceptuję takiego żebrania o wyższe oceny. W gimnazjum bardziej przejmowałam się czerwonym paskiem, średnią i tym wszystkim. Obecnie nie zależy mi, aktualnymi priorytetami jak dla mnie jest zdanie egzaminów i matur w przyszłości. A oprócz tego mniej więcej trzymać się dobrych ocen, nie spaść ze średnią poniżej 4.0. Wczoraj jeszcze myślałam o tej matematyce, ale o dziś mam praktycznie wolne.
Myślałam, że przyjdę ze szkoły, szybko zrobię lekcje, poopalam się i będę oglądać kolejne odcinki Pretty Little Liars. W sumie nawet mi się to udało poza tymi szybkimi lekcjami. I tak pozostała mi tylko matematyka, na co wystarczy mi jakieś dziesięć minut. Udało mi się trochę posiedzieć na słońcu, głównie zależy mi na ciemniejszych nogach, bo za każdym latem są one strasznie blade. Może w tym roku będzie inaczej.
Plan na dzisiejszy wieczór to rozłożenie łóżka, kolejny odcinek Pretty Little Liars oraz M jak miłość, prysznic i trochę czasu dla mnie po czym już tylko sen.
grafika memories, sad, and quote

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.