23 czerwca 2016

Saying that I hurt you but I still don't get it

Hej,
Czwartek, wolny czwartek.
Podobał mi się ten dzisiejszy dzień. Zaczynając od tego, że poszłam spać przed pierwszą, to wstałam po dziewiątej. W sumie to mogłabym poleżeć jeszcze dłużej, ale nie chciałam marnować czasu. No to wstałam, czytałam książkę, zobaczyłam dwa odcinki serialu, byłam na dworze i ogólnie większość dnia siedziałam na podwórku. To się nazywa przedsmak lata i wakacji.
Pogoda była świetna, akurat jak na lato przystało.
Nie zapominajmy, że dzisiaj jest Dzień Ojca. Uważam, że zarówno Dzień Ojca jak i Dzień Matki powinny być obchodzone podobnie. A jest tak, że o dniu taty mało się słyszy. Rozumiem, że to mama ma dziecko pod sercem przez dziewięć miesięcy, rodzi dziecko i głównie zajmuje się jego wychowaniem. Ale co z rolą ojca, w końcu kobieta sama sobie dziecka nie zrobiła. Rozumiem, że w wielu rodzinach ojciec jest nie obecny, jednak na tym świecie nadal pozostają rodziny z obojgiem rodziców.
Pozostaje mi jedynie życzyć wszystkiego co najlepsze dla wszystkim ojców spełniających swoją rolę. Szczerze nie wyobrażam sobie życia bez mojego taty. Doceniajmy to co mamy, bądźmy szczęśliwi. Nie złośćmy się bez sensu na rodziców, bo nigdy nie wiadomo ile czasu nam pozostało.
Obecnie już się umyłam, łóżko rozłożyłam i jestem gotowa by iść spać. Jednak przed tym zacznę następny odcinek Pretty Little Liars i jeśli zostanie mi trochę czasu być może przeczytam jeszcze jeden rozdział książki. Dopiero potem będę mogła się położyć i iść ten ostatni raz do szkoły w tym roku szkolnym.

grafika love, rihanna, and quote

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.