24 czerwca 2016

You didn't love me, no, not really

Hej,

Oficjalnie rok szkolny 2015/2016 uważam za zakończony.

Był to mój pierwszy rok technikum, pozostały jeszcze trzy, a co dalej kompletnie nie wiem na daną chwilę. Liczę na to, że jeszcze coś wymyślę i zdecyduję się na coś pewnego. Na początku lekko obawiałam się nowej szkoły, nowych osób i całego tego nowego początku. Jednak nie było czego się bać. W ciągu tygodnia normalnie z całą moją klasą rozmawiałam, śmiałam się i było zwyczajnie. Z czasem lepiej poznawałam osoby z mojej klasy. Ich charaktery, humory i to jaki ktoś jest. Szczerze mówiąc tylko z jedną osobą praktycznie nie rozmawiałam, ale po prostu nie potrafię zaprzyjaźnić się z osobą, która tego nie chce, która nie odzywa się. Jestem raczej głośną osobą i wszędzie mnie pełno, a przeciwieństwa nie za bardzo do siebie pasują. W sumie to tylko co do trzech osób nie mogłabym powiedzieć czy je lubię czy jednak nie. Jednak z większością klasy mam dobre stosunki. Mimo tego, że do samej szkoły, nauczycieli nie pałam sympatią, to klasa mi się dosyć udała.

Świadectwa z wyróżnieniem w tym roku nie mam, ale lepsze ta moja średnia 4.5 niż podlizywanie się nauczycielom. Ale za to dostałam kartę podarunkową do empika za 100% frekwencję (oprócz jednej godziny edb z której poszliśmy). Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego.

Wyłączyłam już wszystkie budziki i jestem gotowa na wakacje 2016! Liczę na to, że będą jeszcze lepsze o tych '15, które były na prawdę wspaniałe.

Co jeszcze robiłam? Skończyłam trzeci sezon Pretty Little Liars i zaczęłam czwarty. Czytałam książkę i zobaczyłam odcinek Orange is the New Black. Za chwilę pójdę pod prysznic, rozłożę łóżko i posiedzę jeszcze trochę. Później pozostaje mi już tylko sen. To że mam wakacje, poczuję dopiero w poniedziałek, kiedy to po szóstej, a nawet siódmej nadal będę spać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.