10 czerwca 2016

I don't even really know what you intended

Hej,
Piątek.
Dzisiaj rozpoczęcie Euro 2016! Pierwszy mecz Francja - Rumunia.
A co w szkole? No w sumie to nie za dużo, ważne że z w-f'u na koniec mam szóstkę. Większość dnia praktycznie nic nie robiłam. Szczerze mówiąc to miałam może jedną lekcję, przy czym siedziałam w szkole aż osiem godzin. Oprócz nudzenia się, rzucałyśmy się też gumkami przez większość czasu. Zajęcie czasu niczym w przedszkolu.
Byłam w szkole, wróciłam do domu, odpoczęłam, siedziałam na podwórku i zobaczyłam kilka odcinków Pretty Little Liars.
Nie mam za bardzo co tutaj dziś pisać. Kolejny zwyczajny dzień. Za to jutro zamierzamy iść na rowery i gdzieś posiedzieć oprócz tego jest impreza rozpoczęcia lata w moim mieście. Możliwe, że i tam się pojawimy. Ale jak na razie najważniejsza jest dobra pogoda. Nawet nie musi być jakoś strasznie ciepło, wystarczy umiarkowana temperatura i brak opadów. To drugie najważniejsze, bo tak czy inaczej skończymy na jakimś drzewie, drodze czy też po prostu trawie.
Ostatnio oglądałam moje stare zeszyty z podstawówki, zauważyłam w jednym z nich jeden bardzo ważny błąd. Już wtedy myliło mi się 'w' z 'f 'gdy to napisałam "w szawce". Ten mój mankament jest ze mną po dzień dzisiejszy. Szczerze mówiąc to nawet często mylę te dwie litery. Ale mam pocieszenie w postaci moich koleżanek, którym to na przykład myli się 'b' i 'p' "pezpieczeństwo". W sumie to taka moja charakterystyczna cecha. Nie znam drugiej osoby z podobną wadą.
Dzisiaj poświęcę się już tylko meczowi, ostatecznie później umyję się, rozłożę łóżko i może przeczytam kilka rozdziałów książki.
grafika girl, summer, and sun

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.