15 czerwca 2016

You wanted my heart but I just liked your tattoos

Hej,
Środa.
Czyli kolejny nudnawy dzień. Wstałam, siedziałam w szkole, praktycznie nic nie robiłam, wróciłam do domu i odpoczęłam. Przy okazji towarzyszyła mi lekko dziwna pogoda. Rano wydawało się jakby cały dzień miało być niemożliwe ciepło. A mimo tego po południu, kiedy wracałam do domu zaczęło padać i tak do końca dnia już się nie rozjaśniło. Ale w sumie to nawet pasowała mi dzisiaj ta pogoda.
A co tu więcej się działo?  No w sumie to nie za dużo, zobaczyłam dwa odcinki Pretty Little Liars, siedziałam w domu, nigdzie nie wyszłam i nic takiego nie robiłam.
Został już tylko tydzień szkoły, dokładnie za tydzień poczuję się spełniona. Byłam w szkole każdego dnia, oprócz jednej godziny z której sobie poszliśmy. Tak czy inaczej nic się nie dzieje. Przez co też teraz nie mam czego tutaj opisać. No nic, może jutrzejszy dzień będzie ciekawszy i będę miała więcej ochoty do pisania.
Dziś pozostaje mi już tylko książka, prysznic i łóżko.
Grafika użytkownika ♔ONE-AND-ONLY-BEAUTY♔ RU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.