29 czerwca 2016

So I poured it down, so I poured it down

Hej,
Środa.
Tym razem obudziłam się szybciej, ale i tak wstałam trochę przed dziesiątą. Chociaż nadal zamierzam przynajmniej raz wstać i zobaczyć wschód słońca. Przy tym, że i tak pierwsze przebłyski nie będą należeć dla mnie z powodu drzew zasłaniających strefę wschodu. Zobaczymy.

Skończyłam czytać Colleen Hoover - Ugly Love
"Serca zaczynają szybciej bić, obietnice zostają złamane, reguły przestają obowiązywać…
Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera. 

Miles ustala tylko jedną regułę ich związku: nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje się nie do wytrzymania i prowokuje do pytań, ożywają jego dramatyczne wspomnienia.

Tej powieści się nie czyta, tylko przeżywa – całą sobą, sercem i duszą, a po zakończeniu nic już nie jest takie samo."

Muszę przyznać zgadzam się z opisem w stu procentach. Przeczytałam tę książkę w ciągu dwóch dni, co potwierdza jak świetna jest ta powieść. Ugly love to historia Milesa i Tate. Jedno z nich nosi w sobie zbyt głębokie rany przeszłości by pozwolić sobie na ponowne przeżycie szczęścia, a drugie cały czas ma nadzieje, że ich relacja skończy się na czymś o wiele głębszym niż to, co naprawdę ich łączy. Ugly love udowadnia, że zanim najpierw przebaczymy sami sobie, potrzebujemy przebaczenia od innych. Historia przedstawiona jest na prawdę świetna. Skończyłam ją w południe, jest wieczór, a ja nadal myślę o tym wszystkim. Myślałam, że Hopeless, Maybe someday czy też Pułapka uczuć to świetne książki, aktualnie do tej listy mogę dołączyć Ugly Love. A zamierzam przeczytać kolejne powieści spod pióra niewiarygodnie zdolnej Colleen Hoover.

Co tu jeszcze dzisiaj robiłam? Byłam na dworze, opalałam się, zobaczyłam kilka odcinków Pretty Little Liars i prawdopodobnie jutro skończę czwarty sezon. Mimo wszystko dużo siedziałam na podwórku. Pogoda dziś była świetna. Obecnie pozostaje mi już tylko umyć się, rozłożyć łóżko. Może jeszcze zacznę następną książkę bądź zobaczę następny odcinek serialu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.