16 czerwca 2016

And now I don't understand it

Hej,
Czwartek. Szczerze to bardzo miło ma się już ostatnie lekcje w czasie edukacji z danych przedmiotów. W tym przede wszystkim: chemii, geografii, biologii, informatyki, podstaw przedsiębiorczości, edb, wos'u, Chociaż szczerze nie wiem po co dalej chodzę do szkoły. Dziś robiłam zupełnie nic. Nawet nie zapisałam ani jednego zdania, nie rozumiem po co brałam ze sobą torbę. Za to w następnych dniach zostanę chyba z jednym zeszytem i długopisem to i tak będzie za dużo.
A dzisiaj kolejny ważny dzień na Euro dla Polski. Mecz Niemcy-Polska. Szczerze chciałabym, aby wynik wynosił 2:0 dla Polski, jednak rozsądniej myśląc będzie 1:1. Jednak i tak patrzę optymistycznie. Przydałoby się takie zwycięstwo z sąsiadami z zachodu.
Oglądałam ten mój zeszyt, w którym piszę wszystko od około 2013 roku. Choć bardziej się na nim skupiłam dopiero rok później. Obecnie jest w nim dokładnie wszystko co dotyczy mojej osoby. Jednak mimo ciągle dokładanych kartek, widać, że użytkowość tego zeszytu jest ograniczona. Maksymalnie dokończę w nim rok 2016. Chyba, że już we wrześniu znajdę i przerzucę się na inny fajny zeszyt. Zobaczymy. Mimo wszystko uważam, że warto spisywać sobie jakieś szczególne wydarzenia, dzięki temu przede wszystkim nigdy o nich nie zapomnimy. A w końcu wiele rzeczy zasługuje na zapisanie.
Dziś pozostaje mi już tylko zobaczyć ten mecz, może zacząć kolejny odcinek Pretty Little Liars, przeczytać przynajmniej rozdział książki, umyć się, rozłożyć łóżko i będę mogła iść spać. Mam nadzieję, że z bardzo dobrym humorem po wygranym meczu.
grafika ariana grande, ariana, and dangerous woman

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.