28 lipca 2016

Everybody gets high sometimes, you know

Hej,
Czwartek.
Urodziny minęły i już oficjalnie mam siedemnaście lat. Szczerze nie wyobrażam sobie tego, że za rok będę już pełnoletnia.

A co tam dzisiaj?
No w sumie to normalnie wstałam dosyć późno, bo nie potrafiłam zasnąć. Czytałam i zobaczyłam dwa czy trzy odcinki Plotkary. Wieczorem poszłam z psem, a trochę później na dwór z koleżanką. I dopiero co wróciłam.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Skończyłam czytać Cecelia Ahern "Gdybyś mnie teraz zobaczył"

"W życiu Elizabeth Egan wszystko ma swoje miejsce, począwszy od filiżanek do kawy w jej nieskazitelnej kuchni do próbek materiałów i słoików z farbami w jej firmie zajmującej się wystrojem wnętrz. Porządek i precyzja pozwalają jej trzymać życie pod kontrolą i chronić serce przed bólem i krzywdą, która spotkała ją w przeszłości.
Jedynym zmartwieniem Elizabeth jest jej siostra, Saoirse - zostawia po sobie bałagan, który Elizabeth musi potem sprzątać. Musi również zaopiekować się sześcioletnim synem Saoirse - Lukem.

Pewnego dnia jednak w życiu Elizabeth i jej siostrzeńca pojawia się tajemniczy przybysz. Ivan jest beztroski, spontaniczny i zawsze szuka przygód – innymi słowy stanowi zupełne przeciwieństwo Elizabeth. W krótkim czasie zaraża ją swoją radością życia i Elizabeth zaczyna zmieniać swoje życie w sposób, w jaki nigdy sobie tego nie wyobrażała.

Niewiele jednak wie o Ivanie – kim jest, czy rzeczywiście jest taki, jakim się wydaje i czy ich kwitnąca bliska znajomość ma jakąkolwiek przyszłość…"

Ta książka opowiada o przyjaźni, miłość też się w niej pojawia, ale nie w takiej dawce. Elizabeth ma problemy z rodziną, miastem w którym każdy zna każdego. Całe jej życie jest białe albo czarne. Nie pozwala naruszać swojego porządku, przez co też jest samotna. Pojawia się Ivan "zmyślony" przyjaciel Luka. Jednakże z czasem i główna bohaterka zaczyna go widzieć. Można powiedzieć magiczna opowieść.

Obecnie już tylko rozłożę łóżko, umyję się i zobaczę albo przynajmniej zacznę następny odcinek. Prawdopodobnie przeczytam pierwszy rozdział nowej książki. Później pozostaje mi już tylko sen.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.