4 lipca 2016

You think you know somebody

Hej,
Drugi poniedziałek wakacji.
To co też się dzisiaj działo. Zacznijmy od tego, że znowu nie potrafiłam wczoraj zasnąć. Szczerze mówiąc nie wiem czemu. Nawet gdy jestem zmęczona, w końcu położę się do łóżka i tak nie potrafię zasnąć. Co jest po prostu wkurzające. Leżąc tak zaczynam zmyślać jakieś historyjki, aby tylko zasnąć. Pomału serio rozpatruję zmianę wystroju pokoju na salę lekcyjną. Mam nadzieję, że jakoś mi to minie.
Skończyłam piąty sezon Pretty Little Liars i obecnie jestem na piątym odcinku szóstego sezonu. Nie mogę się doczekać tego, aż będę na bieżąco, ale z drugiej strony mając w zanadrzu jeszcze przynajmniej sezon jest dobrze. A dokładnie jutro minie miesiąc od kiedy zaczęłam oglądać Słodkie kłamstewka. Czyli jednak uda mi się oglądać premierowe odcinki.
Oprócz tego jeszcze czytałam książkę, dosyć długo leżałam w łóżku i siedziałam na podwórku. Aż brakuje mi meczu wieczorem. No cóż następny dopiero w środę. Najbardziej czekam na ten finał oraz to jakie drużyny w nim zagrają. Na to jeszcze muszę poczekać.
Aktualnie mam zamiar zobaczyć jeszcze jeden odcinek serialu, przeczytać przynajmniej rozdział książki, rozłożyć łóżko i się umyć. A czy będę robić coś później, obecnie nie wiem, zależy od czasu. Liczę, że potem spokojnie zasnę i nie będę przez jakąś godzinę (jak nie więcej) przewracała się z boku na bok.

grafika fashion, girl, and summer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.