31 lipca 2016

Goodbye July

Hej,
Niedziela.
Spałam sześć godzin. Jednak warto było wczoraj iść na ten festyn i tak najbardziej było mi szkoda moich znajomych, którzy wracali nad ranem pieszo jakieś osiem kilometrów.
Skończyłam czwarty sezon Gossip Girl. Szczerze mówiąc, trzeci wydał mi się nudny, ale za to ten czwarty pochłonął mnie. Działo się całkiem sporo, tak że nawet nie zorientowałam się, a już go kończyłam. Mam nadzieję, że piąty sezon będzie podobny. Obecnie już go zaczęłam i jestem na trzecim odcinku. No to pozostały mi już tylko dwa sezony, przy tym, że ten szósty ma tylko dziesięć odcinków. Co z tego, że wiem kto jest tytułową plotkarą i tak muszę dowiedzieć się sama, a poza tym wiem, że na końcu pojawi się kilka szczególnie fajnych wydarzeń. A poza tym jak coś zaczynam to i kończę. Ale jak sobie pomyślę, że gdy ten serial zaczynał się, ja miałam osiem lat. Po skończeniu go prawdopodobnie powiem coś więcej o nim.
Dzień cały praktycznie spędziłam w domu, głównie z powodu deszczu i burzy panującej w pobliżu. Ale przynajmniej miałam czas na oglądanie serialu i upieczenie ciastek.
Obecnie już znowu strasznie grzmi i błyska się. Postaram się jak najszybciej umyć i potem prawdopodobnie będę siedzieć na baterii.
grafika girl, hair, and summer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.