1 lipca 2016

Hello July

Hej,
Piątek.
Wczorajszy mecz. Mimo tego, że Polska reprezentacja nie wyszła dalej i tak wygrali. Szczerze mówiąc Portugalii nie należy się półfinał. Tym bardziej, że wypłynął błąd sędzi przy karnym Błaszczykowskiego. Dwie pełne godziny meczu pokazały siłę obu drużyn. I tak najlepsze są powstałe memy z wczorajszego spotkania. Naprawdę Michał Pazdan jest mistrzem w strzelaniu min i swojej postawie. Jak dla mnie Polska jest zwycięzcą i tego nic nie zmieni. Z dumą prezentowali się jako jedna z ośmiu najlepszych drużyn Europy.
A dzisiaj mecz Walia - Belgia. Kompletnie nie wiem jak skończy się to spotkanie. Aż jestem ciekawa.
A co tu jeszcze robiłam? Wstałam po dziewiątej bo na zegarze widziałam, że jest już po dziesiątej. Ale przynajmniej miałam przyjemny sen. Zobaczyłam odcinek Orange is the new Black i kilka Pretty Little Liars. Opalałam się na podwórku i większość czasu spędziłam właśnie tam. Odpoczywałam. W ogóle nie zorientowałam się, że pierwszy tydzień wakacji już minął. I tak mamy jeszcze dwa miesiące.
Za chwilę zwijam się na mecz. Potem rozłożę łóżko, umyję się i może jeszcze coś poczytam albo zobaczę kolejny odcinek. Zależy od tego jak szybko skończy się mecz i z jakim wynikiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.