26 listopada 2016

And again it’s time to go

Hej,
Sobota.

Zacznijmy od tego, że jeszcze wczoraj skończyłam Dextera. Osiem sezonów, dziewięćdziesiąt sześć odcinków, wiele godzin przyjemności serialu. Serial opowiada o "Dexterze, który prowadzi podwójne życie. Za dnia jest cenionym specjalistą do spraw krwi w departamencie policji, a nocą zabija złoczyńców, którzy wymykają się organom sprawiedliwości". Po półtorej miesiąca przygody z Dexterem mogę powiedzieć, że ten serial ma w sobie to coś. Długo będę odczuwała po nim pustkę to tak samo jak z Breaking Bad. Kiedyś w przyszłości bardzo chętnie wrócę do tych seriali.

(Uwaga na spojlery)
Zakończenie Dextera podobało mi się, chociaż rozdarło mnie na kawałki, po czym skleiło i jeszcze raz rozdarło. Wielki koniec z brodą. Najbardziej chyba zdziwiła mnie jedna śmierć - Debry. Jej i Joey'owi wróżyłam wielką szczęśliwą przyszłość. To wszystko nie powinno przytrafić się Deb. Co do Harrisona i Hanny jak najbardziej jestem szczęśliwa, że zaczęli nowe życie. Wolałabym szczęśliwe zakończenie, jednakże to Dextera daje do myślenia. Nigdy chyba aż tyle nie płakałam przy zakończeniu. Ostatnia kończąca scena na prawdę pokazuje, że to już koniec, milczące zbliżenie na Dextera idealnie oddaje emocje zakończenia. 

Podobny obraz 
Znalezione obrazy dla zapytania dexter debra gif
Znalezione obrazy dla zapytania dexter gif i m not what i am

A co tam dzisiaj?
W sumie to nie za dużo. Byłam w centrum doładować bilet na grudzień i kupić żel do twarzy. Potem sprzątałam w domu i tak zleciało mi całe do południe.
Mojej mamie chyba pomyliły się miesiące, dzisiaj miałam na obiad uszka z barszczem, a w dodatku była też ryba. W końcu dokładnie za miesiąc będą święta.
Zobaczyłam pierwszy odcinek Eye Candy i w sumie początek zapowiada się świetnie. Tylko że ten serial został już anulowany i ma tylko jeden sezon, a w nim dziesięć odcinków.

Obecnie już się umyłam, łóżko rozłożyłam i zmyłam paznokcie. Teraz pozostało mi już tylko za kilka minut zmyć maskę z włosów i będę miała czas dla siebie. Więc prawdopodobne, że zobaczę jeszcze jeden odcinek EC i kontynuuję książkę.

4 komentarze:

 1. Wpis jak zwykle świetny, a ja chciałam Cię zaprosić na KONKURS na moim blogu!
  Do wygrania naprawdę świetne nagrody!

  KONKURS
  ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM  OdpowiedzUsuń
 2. Ten serial wydaje się naprawdę świetny :)
  http://malwinabeczek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.