7 listopada 2016

The songs I sing

Hej,
Poniedziałek.
Zaczynamy nowy tydzień.

W sumie dzisiejszy dzień minął całkiem dobrze, znośnie. Myślałam, że będzie gorzej. A tak wyszło dosyć dobrze, z niczego nie byłam pytana, nie dostałam żadnej złej oceny i raczej dobrze napisałam sprawdzian z prawa.

Wróciłam do domu, odpoczęłam. Za jakąś chwilę będę musiała zrobić zadania i się spakować, później rozłożę łóżko i może zacznę uczyć się na ekonomię na sprawdzian, który będzie w środę. Oprócz tego, jeszcze dziś idę na osiemnastkę, śmiecenie do mojego kolegi. Wrócę do domu dosyć późno, więc będę miała jakieś trzy, może trochę więcej godzin snu. Na szczęście jutro w szkole nic nie mam, a w dodatku szybciej wrócę do domu z powodu skróconych lekcji. Jeśli dobrze pójdzie to o w pół do drugiej już będę w domu.

No nic, muszę się zebrać, zrobić to co muszę, a potem poczytam książkę i zobaczę kolejny odcinek Dextera bądź odcinek Jane the Virgin z zeszłego tygodnia.
Grafika użytkownika amandaa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.