3 listopada 2016

I love who I am

Hej,
Czwartek.

Kolejny dzień.
W sumie nie robiłam dzisiaj niczego specjalnego. Poszłam do szkoły, wróciłam, zobaczyłam odcinek Dextera i zaczęłam czytać Carrie.
Oprócz tego nadal zastanawiam się nad stażem w Niemczech. W mojej szkole kolejny raz będzie taki przeprowadzany. Z jednej strony chciałabym na taki jechać, ale z drugiej jakoś się waham. Wolałabym Wielką Brytanię, bo jednak z angielskim u mnie o wiele lepiej. Jeszcze o tym pomyślę i może się zgłoszę, tak czy inaczej jest tylko dziesięć miejsc, więc też zależy czy byłabym wybrana. Nie chcę, żeby okazja przefrunęła mi przed oczami. To jednak trzy tygodnie wyjazdu za który nic się nie płaci, jedynie smutne by było nadrabianie tematów.

W sumie to dzisiaj nie zrobiłam nic specjalnego, można powiedzieć, że trochę zmarnowałam ten dzień. Nienawidzę tego jak czuję, że coś marnuje. Lubię mieć jakieś cele dnia, sensowne cele jeszcze dopowiem. Bo samo przesiedzenie lekcji za dużo mi akurat nie dało.

No nic, zacznę następny odcinek Dextera, coś jeszcze poczytam, umyję się i będę mogła iść spać.
grafika fall, autumn, and coffee

2 komentarze:

  1. Ja bym na pewno skorzystała z takiego stażu - to może być świetne doświadczenie!

    Zapraszam do mnie na nowy post! Zaobserwuj, jeśli Ci się spodoba! :)
    >> ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM <<    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.