30 listopada 2016

Goodbye November

Hej,
Środa i dodatkowo ostatni dzień listopada.

Podobny obraz

W sumie dzisiejszy dzień był w porządku. Najbardziej podobała mi się religia, kiedy to przez całą lekcje siedziałyśmy z koleżanką pod ławką i raczej mało kto o tym wiedział. Przynajmniej było mi wygodnie i nikt nas nie upominał, że jesteśmy za głośno.

Była też kartkówka z rachunkowości z temat, który bardzo dobrze rozumiałam i nawet tłumaczyłam go koleżance. Oczywiście miałam lekkie zaćmienie w czasie pisania i nie dokończyłam zadania, które normalnie umiałam. I to mnie chyba najbardziej boli. Zresztą zeszłym razem były dwa pytania, a ja pierwszego w ogóle nie widziałam i skupiłam się na drugim, które było wielkie i do rozpisania. No ciekawie ze mną się dzieje. Ale w końcu nawet Słońce ma swoje zaćmienie.

W tym tygodniu już praktycznie nic nie muszę robić. Dlatego też mam nadzieję, że uda mi się dokończyć Eye Candy, który jest naprawdę dobrym serialem i szczerze żałuję, że już został anulowany.

Postanowiłam że przeczytam Pana Tadeusza i mam nadzieję, że to zrobię. W końcu to tylko dwieście stron pisane wierszem. A tematyka raczej jest przyjemna, przynajmniej tak na razie o tej epopei myślę. Zobaczymy, prawdopodobnie wtedy coś bym tutaj napisała o niej. A po skończeniu lektury, nada się inny Pan Tadeusz.

Obecnie już tylko pozostało mi spakować się, zrobić zadania, rozłożyć łóżko i umyć się. Potem będę mogła już mieć czas dla siebie. Czyli albo zobaczę jeszcze jeden odcinek Eye Candy albo przeczytam przynajmniej rozdział którejś z książek. Nigdy jeszcze nie miałam takiego wyboru.
Znalezione obrazy dla zapytania goodbye november

8 komentarzy:

 1. Kolejny miech przed nami ;)

  http://kataszyyna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytaj After bardzo fajna książka, daj znać jak przeczytasz Pana Tadeusza :) Pozdrawiam https://palinpalin.blogspot.com/2016/12/victorias-secret-paris-2016.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Z książek bardzo ale to bardzo polecam 'Hopeless' Colleen Hoover! Miłego grudnia! :)
  Pozdrawiam,
  Szwajka (kilk)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A już czytałam jakieś półtora roku temu :)

   Usuń
 4. Ja też właśnie sobie obiecywałam, że przeczytam Pana Tadeusza, a jednak nie wyszło tak jak chciałam :D

  amelia-bloog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to tym razem postanów to sobie i trzymaj gardę z tym Tadkiem ;)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.